:: Pierwsza Komunia Święta


Dodano: 2017-11-11 14:44:27

 W niedzielę, 19 listopada o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa (modlitewniki). Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, które otrzymały na ostatnim spotkaniu oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.45, będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia.Obecność obowiązkowa! 

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji rodziców dziecka Pierwszokomunijnego, dostarczenia Aktu Chrztu (jesli chrzest był poza naszą parafią) i zgody ks. Proboszcza swojej parafii, jeśli rodzina mieszka poza naszą parafią.


W niedzielę, 15 października o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają obrazki ze specjalną modlitwą do codziennego odmawiania w ramach przygotowań do I spowiedzi i Komunii św. Obecność obowiązkowa! Przychodzimy już o godz. 14.45 z różańcami, będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia.


Przypominamy o udziale dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. o codziennej modlitwie różańcowej o godz. 16.00, w sobotę o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 17.00. Dzieci przynoszą ze sobą różaniec, który już otrzymały.


W niedzielę, 24 września o godz. 14.45 zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji dzieci przygotowująch się do I Spowiedzi i Komuni Św., ich rodziców, chrzestnych oraz ich rodzin. Następnie o godz. 15.00 będzie Msza św. z pobłogosławieniem różańców i wręczeniem ich dzieciom. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla rodziców. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji rodziców dziecka Pierwszokomunijnego, dostarczenia Aktu Chrztu i zgody ks. Proboszcza swojej parafii, jeśli rodzina mieszka poza naszą parafią.


W niedzielę, 10 września o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. i pierwsze spotkanie przygotowujące dzieci z klas trzecich szkoły Podstawowej do przyjęcia Sakramentów: Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii. Wielkim wsparciem dla dzieci w tych przygotowaniach są RODZICE, dlatego także przychodzą na każde spotkanie. Jest to wydarzenie bardzo ważne nie tylko dla dziecka, ale dla całej chrześcijańskiej rodziny.


Na górę
„Powinno sie byc jak chleb, który leży na stole, z którego każdy może kes dla siebie ukroic i nakarmic sie jesli jest głodny.”
brat Albert Chmielowski
Pierwsza Komunia Święta
Liczba odsłon:

25080


Korzystanie ze strony internetowej Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Busku-zdroju, oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Politykę plikow cookie.