W niedzielę, 13 stycznia o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, modlitewniki oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.50, ponieważ będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia. Obecność obowiązkowa!
W niedzielę, 9 grudnia o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają pobłogosławione medaliki. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, modlitewniki oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.50, ponieważ będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia i do tej modlitwy będą potrzebne różańce. Obecność obowiązkowa!
Od niedzieli, 2 grudnia rozpoczynają się rekolekcje adwentowe. Dzieci przychodzą na Mszę św. z nauką dla nich o godz. 11.00, natomiast w poniedziałek, wtorek i środę (3-5 grudnia) o godz. 15.30. Od poniedziałku, 3 grudnia rozpoczynają się RORATY, dlatego dzieci przynoszą ze sobą lampiony, które robią same lub mogą kupić gotowy szablon do wykonania wraz z ostatnim numerem "Małego Gościa Niedzielnego". Od czwartku, po zakończeniu rekolekcji, RORATY dla dzieci będą o godz. 17.00 (poniedziałek-piątek).
W niedzielę, 18 listopada o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa (modlitewniki). Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą do codziennego odmawiania oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.50. Będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia. Obecność obowiązkowa!
W niedzielę, 14 października o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Obecność obowiązkowa! Przychodzimy już o godz. 14.50 z różańcami, będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia.
W niedzielę, 30 września o godz. 14.50 zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji dzieci przygotowująch się do I Spowiedzi i Komuni Św., ich rodziców, chrzestnych oraz ich rodzin. Następnie o godz. 15.00 będzie Msza św. z błogosławieństwem różańców. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla rodziców. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.
Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji rodziców dziecka Pierwszokomunijnego, dostarczenia Aktu Chrztu i zgody ks. Proboszcza swojej parafii, jeśli rodzina mieszka poza naszą parafią.
W niedzielę, 16 września 2018 r. o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. i pierwsze spotkanie przygotowujące dzieci z klas trzecich szkoły Podstawowej do przyjęcia Sakramentów: Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii. Wielkim wsparciem dla dzieci w tych przygotowaniach są RODZICE, dlatego także przychodzą na każde spotkanie. Jest to wydarzenie bardzo ważne nie tylko dla dziecka, ale dla całej chrześcijańskiej rodziny.
Na górę