:: Intencje mszalne


Dodano: 2022-01-15 20:36:24

Intencje Mszalne Ÿ  od  17  do  23  stycznia 2022 R

Poniedziałek -  17  stycznia       

 6.30  † Krystyna DYTKOWSKA  /od rodz. Bułajów/

 6.30  † Marian PODSIEDLIK  /od rodziny Janickich/

 

17.00 + Marian JABŁOŃSKI

17.00 + Marta KRÓL

 

Wtorek -    18  stycznia

  6.30 1) † Krystyna DYTKOWSKA  /od rodz. Gołębiowskich/

2) † Marian PODSIEDLIK   /od szwagierki Haliny/

         

17.00  † Rudolf, Genowefa ZARĘBA,  z rodz. ZARĘBÓW, KLANKÓW, Antoni KRALA

17.00  + Józefa, Władysław BADOCHA, Lidia, Karol KASZA, Józefa DAMIĘCKA.  

 

 Środa -       19 stycznia           

     6.30  † Henryk MARZEC

     6.30  + Marian PODSIEDLIK  /od sąsiadów z klatki II   Os. Piłsudskiego 6.

 

17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

            +  Marian JABŁOŃSKI  /od córki Małgorzaty z rodziną/

17.00 + Wojciech OKRAJ,  Wanda KOZERA,  Wiesław TROJANOWSKI.

                                                                                 / od uczestników pogrzebu/    

                Czwartek  -  20 stycznia

      

        6.30 +  Józefa GRONEK  /od Marty  z dziecmi/

        6.30 +  Janina BŁAJSZCZAK.

         

 17.00  O Boże Błog., wszelkie łaski i opieke Matki Bożej dla x. Sebastiana WIECZORKA

                z racji Imienin.       /zam. Mama/

 17.00 + Marian JABŁOŃSKI   /od syna Tomasza z rodziną  

 

   Piątek   -    21 stycznia     

  6.30 1) † Helena KWIECIEŃ, Ks. Stefan CHAMERSKI i ich Rodzice Feliksa i Edward.

          2) †  Marian JABŁOŃSKI   /od rodziny Bezaków/

         

   17.00  + Genowefa, Piotr PIERNIK, Irena, Czesław OWSIŃSCY, Ireneusz OWSIŃSKI.

      

      

                Sobota – 22 stycznia

            6.30  + Piotr KURACIŃSKI – 1 r. i za jego Rodziców i za zm. z rodziny.

        6.30  +  Piotr REDŹKO    /od dzieci/

       

   17.00   + Sabina, Józef, Bogdan, Piotr SŁUŻALSCY.

 

 

 

             NIEDZIELA  -  23  STYCZNIA

 

 6.30  + Bolesław BYDŁOSZ, Genowefa, Marian, Ryszard KURACIŃSCY.

 

         8.00 + Leopold HRYWNIAJ – 20 r.

         8.00 + Stanisław FITOWSKI – 1 r.   /od syna i córki z rodzinami/

 

 9.30 + Janina – 2 r., Florian STĘPIEŃ.

 

        11.00 + Henryk WOJCIECHOWSKI – 4 r.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  W INTENCJI OJCZYZNY, z okazji 159 Rocznicy Powstania Styczniowego

Intencje Mszalne Ÿ  od  10  do  16  stycznia 2022 R

Poniedziałek -  10  stycznia       

 6.30  † Jadwiga SMYSŁO.

 6.30  † Stanisław ZAWIERUCHA  /od Doroty i Stanisława Dziewięckich/

 6.30 + Dorota GAWEŁ  /od rodziny Janik/

 

17.00 + Julian MOLISAK  /od Rafała Przynarowskiego z rodziną/

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

Wtorek -    11  stycznia

  6.30 1) † Stanisław ZAWIERUCHA  /od Jadwigi i Macieja Równiak/

2) † Julian MOLISAK   / od kolegów i koleżanek  syna Piotra z Oś. Szkolno -Wych.

3) + Dorota GAWEŁ  /od sąsiadów/

         

17.00 1) †  Józef FORTUNA, Rozalia, Józef FORTUNA

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

 Środa -       12 stycznia           

     6.30  † Julian MOLISAK  /od siostry Basi z mężem Stefanem/

     6.30  + Krystyna DYTKOWSKA  /od rodz. Sarneckich/

     6.30  + Dorota  GAWEŁ   /od Elżbiety i Ździsława Gaweł z rodziną/

 

17.00  1.)W intencjach NOWENNOWYCH

            +  Józefa GRONEK,  Anna KOZERA - od uczestników pogrzebu.

 17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

    

                Czwartek  -  13 stycznia

      

        6.30 +  Julian MOLISAK  /od rodziny Kądzielów z Końskich i Krakowa/

        6.30 + Krystyna DYTKOWSKA  /od Marii/

        6.30 + Dorota GAWEŁ  /od Zenobii Gaweł/

         

 17.00 1) †  Władysława RUPIETA.

 17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

   Piątek   -    14 stycznia     

  6.30 1) † Julian MOLISAK /od rodziny Molisaków, Gawęckich ze Skotnik Dolnych/

          2) †  Krystyna DYTKOWSKA          /od rodz. Rogowskich/

          3) † Wanda PACIUCH    /od rodziny Motyków/

   17.00 1)  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla Elżbiety PYRZ w 70 rocznicy urodzin.

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

         Sobota – 15 stycznia

            6.30  + Krystyna DYTKOWSKA  /od syna Przemysława  z rodziną/

        6.30  + Józefa KOKOSZKA  /od dzieci z rodzinami/

        6.30  + Józefa GRONEK   /od rodziny Pisarskich/

  

        15.00  W intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

   17.00   O Boże Błog. i wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej dla Marianny KWARCIANY

   17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

               18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

             NIEDZIELA  - 16  STYCZNIA

 

 6.30  + Anna, Walenty, Maria MAJCHER, zm. z rodziny MAJCHRÓW.

 

         8.00 + Henryk, Janina KOZIEŁ.

         8.00 + Feliks, Janina ŁUSZCZ.

 

 9.30 + Feliksa, Jan SZOSTAK.

 

        11.00 + Wincenty, Józefa, Stefan, Maria SZEWCZYK,  Tadeusz LIS,

                      Ewa,  Jan SKOTNICCY.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  Rocznica URODZIN – Jubileusze  /50./

Intencje Mszalne Ÿ  od  3  do  9  stycznia 2022 R

Poniedziałek -  3 stycznia       

 6.30  † Zofia, Władysław ZUCHOWICZ, Stefania, Tadeusz, Kazimierz, Bolesław, Helena,

                          Jacek KOWALIK, Michał TUTAK

 6.30  † Marianna KAPUSTA – 8 r., Franciszek KAPUSTA.

 6.30 + Genowefa, Stanisław Lech MROZIK.

 

17.00 + Genowefa, Rudolf ZAREBA, Antoni KRALA, zm. z rodz. ZARĘBÓW, KLANKÓW.

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

Wtorek -     4 stycznia

  6.30 1) † Anna OBCOWSKA  /od bratowej z rodziną/

2) † Julian MOLISAK   /od Uli, Ewy i Andrzeja

3) + Halina KOZŁOWSKA  /od Beaty Malec z rodziną/

         

17.00 1) †  Józef STĘPIEŃ – 22 r. zm. z rodz. STĘPNIÓW i PTAKÓW.

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

 Środa -      5 stycznia           

     6.30  † Julian MOLISAK  /od sąsiadów z ulicy/

     6.30  + Halina KOZŁOWSKA  /od Barbary Kwaśniewskiej z rodziną/

     6.30  + Dorota  GAWEŁ   /od brata z żoną i rodziną/

 

17.00  1.)W intencjach NOWENNOWYCH

            +   Danuta SZAFRANIEC, +  Stanisława  SPROSKA  - od uczestników pogrzebu.

 17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

    

 

         CZWARTEK -  6   STYCZNIA  - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO  

      

  6.30 +  Marianna, Bolesław i jego Rodzice, Aniela, Stanisław REPEROWICZ,  Tadeusz

                  LNIAK, Kazimierz WALĘZAK.

     

        8.00  O zdrowie, Boże Błog. i wszelkie łaski dla JÓZEFA BORKA z racji 70 rocznicy

                  urodzin.

       8.00  + ZA DUSZE W CZYŚCU CIERPIĄCE

 

 9.30  + Julianna, Michał CYGAN, zm. z rodz. KASZÓW, SZAFRAŃCÓW.

      11.00  + Zygmunt WIŃCZURA   /od żony/

12.30  ZA PARAFIAN

         

   18.00  ZA KAPŁANÓW    /od „MARGARETEK”

 

 

   Piątek   -    7 stycznia     

  6.30 1) †  ZA DUSZE CZYSCOWE

          2) †  Julian  MOLISAK  /od żony z synami/

          3) † Marianna TOMETCZAK

          4)  Przebłagalna za grzechy całego świata i Narodu Polskiego

 

 17.00   Jan, Janina WAWER, Marian CHWOLIK.

 17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30 Intencja Przebłagalna za grzechy całego świata i Narodu Polskiego; przeszłe,

                teraźniejsze i przyszłe.

 

         Sobota – 8 stycznia

            6.30  +  Adolf  TRZCINA

        6.30  + Krystyna DYTKOWSKA  /od córki Justyny z rodziną/

        6.30  + Dorota GAWEŁ    /od męża Grzegorza z córkami i rodzinami/

  

    15.00  W intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

   17.00 + Julian MOLISAK.  /od rodziny Oryniaków.

   17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

       18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

             NIEDZIELA  -  9 STYCZNIA

 

 6.30  + Tomasz ABRATAŃSKI.

 

         8.00  O POKÓJ NA ŚWIECIE. ABY IOJCZYZNA ROZWIJAŁA SIĘ W POKOJU I

                        BEZPIECZEŃSTWIE

         8.00 + ROBERT KOPACZ -  2 r.  /od żony i dzieci/

 

 9.30  O Boże Błogosławieństwo  i  wszelkie łaski, oraz opiekę  Matki Bożej dla;

           EWY i GRZEGORZA ZŁOTNIKÓW  w 29 rocznice ślubu.

 

        11.00 + Krystyna ZIÓŁKOWSKA – 17 r,  Czesław ZIÓŁKOWSKI..

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  Rocznica URODZIN MŁODZIEŻY  /18 r./

 

 Intencje Mszalne Ÿ  od  27.XII. 2021 R. do 2 stycznia 2022 R

Poniedziałek -  27 grudnia        

 6.30  † Antonina, Władysław, Ludwik, Andrzej, Stanisław, Henryk, Jerzy, Roman, Jan, Anna i    

      za zm. z rodz. CZAJÓW. Antonina, Ignacy, Adam, Roman, Jan, Anna z. rodz. ŻELICHOWSKICH

 6.30  † Stefan MUSIALIK  /od rodzin; Maciejewskich i Michalczuków/

 

17.00 + Franciszek, Anna DOMAGAŁA, Julianna, Stanisław, Kazimierz, Henryka GÓRECKA

17.00 + Genowefa, Krystyna, Adam, Władysław WSZOŁEK,  Stefania, Stanisław

               AUGUSTYN, Grażyna NOWOCIEŃ.

 

Wtorek -   28 grudnia

  6.30 1) † Stanisław PRAŻUCH   /od Dagmary z rodziną/

2) † Stefan MUSIALIK   /od rodziców Wiącków z Komorowa/

3) + Genowefa SABATOWSKA  /od  brata Alfreda z rodziną/

4) + Marianna TOMETCZAK  /od rodziny Sowińskich/

         

17.00 1) †  Marianna, Michał WACH   /od wnuczki/

 

 Środa -   29  grudnia           

 

     6.30  † Zenon,  Maria PAŁYS i ich Rodziców.

     6.30  + Stefan MUSIALIK  /od rodziny Ziomków i Koziarskich/

     6.30  + Bartosz ĆMOCH   /od rodziny Kamińskich/

 

17.00

          1.)W intencjach NOWENNOWYCH

          2.) + Antonina  BIENIEK  - 8 r.

     

 

          Czwartek, - 30 grudnia

 

  6.30 +  Genowefa SABATOWSKA  /od rodziny Gliców/

  6.30 + Bartosz ĆMOCH    / od Rodziców i żony i córki/

  6.30 + Krystyna KALETA  /od sąsiadów Szydłowskich i Grochowinów/

 

17.00 + Stefan MUSIALIK   /od rodziny Kierasów/

 

            Piątek   -     31  grudnia 

    

  6.30 1) †  Stefan MUSIALIK     /od koleżanek z pracy/

          2) † Genowefa SABATOWSKA   /od rodziny Gruszków/

          3) † O Boże miłosierdzie dla zmarłych kapłanów   /od Grupy „Margaretek”/

     

 17.00   1.) DZIĘKCZYNNO – PRZEBŁAGALNA z racji zakończenia roku kalendarzowego.

             2.)+ Henryk NUREK

                 SOBOTA  -    1  STYCZNIA  -  NOWY ROK

 

            6.30  + Ździsław CZUB,  Tamara NOEL.

 

  8.00 + Marta WIERZBICKA – 4 r., Henryk KOWALSKI   /od mammy i brata/

       

        9.30 Stanisław KOZIEŁ – 1 r.

 

11.00     W intencji Moniki i Sylwestra, z prośba o Boże Błogosławieństwo i Boże prowadzenie

                             na nowej „DRODZE ŻYCIA”

 

    1  2.30  ZA PARAFIAN

 

18.00  O Boże Błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Huberta BRZYSIA w 17 rocznicę urodzin

                i Aleksandry BRZYŚ   w 10 rocznicę urodzin,

 

             NIEDZIELA  -  2 STYCZNIA

 

 6.30  W INTENCJACH RÓŻAŃCOWYCH

 

         8.00  + Stanisław OSOBA, zmarłych z rodziny PODSIEDLIKÓW i JANICKICH.

 

 9.30 + Helena, Bolesław, Barbara, Antoni, Rozalia, Antoni KOLARZ,  Marian, Jan KUBALA

 

        11.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla DANUTY i ANDRZEJA.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  Rocznica URODZIN DZIECI.

25 GRUDNIA  - SOBOTA

                       BOŻE NARODZENIE

      PASTERKA

   0.00  1)  ZA PARAFIAN

2. +  Stanisław, Julian BUJAK, Wiktor, Jerzy ZOCH, Józef KWAPISZ, Elżbieta   

           MUSIAŁ,     zm. z rodzin BUJAKÓW, ZOCHÓW i KAWACZÓW.

                3.  + Ewa, Józef JAROS, zm. z rodz. JAROSÓW I BORKÓW, Irena, Bronisław

                     KWIATKOWSCY, Aleksandra, Kazimierz WÓJCIK, Henryk, Julianna, Jan   

                     MARZEC

           4.  + Tomasz SZEWCZYK  /od brata Józefa z rodziną

                5. + Za zmarłych księży Proboszczów; Ks. Stefana NOWACZKA, Ks. Mariana GOSKA

                                                                           Ks. Kazimierza DZIEŻĘ

         

               6.30 + Józefa KUŚ    /od uczestników pogrzebu/

 8.00 + Janina MAJCHER; Jan, Jacek,  Edward i z ma. z rodziny SOBOWSKICH

 8.00 + Helena WRÓBEL, Wojciech, Franciszka  KRALA.

      9.30 + Marian BRZYSKI, Piotr, Władysława AMBROŻY, zm. z rodz. BRZYSKICH i

             AMROŻYCH, Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK, Genowefa CZECH

     9.30 + Zygmunt SŁOMKA – 15 r., Janina, SŁOMKA, Andrzej PARKA.

     9.30 + Marianna DZIADOWICZ   /od rodziny Służalskich/

 

11.00 + Halina WALASEK; Maria, Longin STRUZIKIEWICZ.

11.00 + Marianna, Witold SZLĘK, zm. z rodz. SZLĘKÓW i KOKOSZÓW.

     12.30  + Romana WIECZORKA  /od syna ks. Sebastiana/.

18.00 + Franciszek, Marek BANIA,: Józefa, Karol WŁODARSCY, zmarli z rodziny.

 

 

 NIEDZIELA – 26 GRUDNIA.   

                                  NIEDZIELA ŚW.  RODZINY

 

 6.30 + Marian PODSIEDLIK   /od żony i dzieci/

    8.00 +  Robert  PRĘDKI          /zam. chrzestna z rodziną/

    8.00 + Roman WIECZOREK   /od żony/

9.30 + Genowefa, Marian KALETA; Jadwiga, Władysław KALETA.

   11.00  O Boże Miłosierdzia dla zmarłych kapłanów.   /od grupy „Margaretek”

12.30  ZA PARAFIAN

     18.00  O Boże Błog., wszelkie łaski i opiekę Matki Najświętszej  dla JUBILATÓW w  

                                       W rocznicę ślubuj:  

                 * Weronika i Ryszard KUCIĘBA  - 40 rocznica ślubu. 

 

    Intencje Mszalne Ÿ  od  20 – 26 grudnia  2021 R.

Poniedziałek -  20 grudnia        

 6.30  † Zenon KANIA  /od sąsiadów z ul. Mikułowickiej/

 6.30  † Stefan MUSIALIK  /od sąsiadów/

 6.30 + Genowefa SABATOWSKA               od syna Bogdana z rodziną/

 

17.00 + Robert, Barbara WĘGLIŃSCY, Danuta, Roman GUZIK.

17.00 + Maria, Marianna, Zygmunt, Antoni, Halina MAJ; Katarzyna TOKARSKA, Józefa, 

                                               Marian ORKISZ

 

Wtorek -   21 grudnia

  6.30 1) † Marian, Janina LESZCZYŃSKA

2) † Wiesława STYCZEŃ  /od koleżanek emerytek z Przychodni nr. z Os. Sikorskiego/

3) + Genowefa SABATOWSKA  /od córki Haliny z mężem/

         

17.00 1) † Halina KARCZERWSKA – 21 r.

 2) + Jan, Eugenia KOREPTA;  Michał, Zofia, Jan, Józef i zm. z rodz. ZAJACZKOWSKICH

 

 Środa -   22  grudnia           

 

     6.30  † Zenon ŁADOWSKI

     6.30  + Eugeniusz LENARTOWICZ i za zm. z rodz. ZACZYŃSKICH.  

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

      1) † Stanisław SZTUK, Józef PISKORZ

      2) + Otylia SOWIŃSKA   /od Rodziny Różańcowej/

      3) + Anna KOZERA   /od uczestników pogrzebu

 

Czwartek, - 23  grudnia

  6.30 + Paweł KOŹMIŃSKI, Eleonora i Stanisław KOŹMIŃSCY.

  6.30 + Janina, Józef, Jerzy  PAWŁOWSCY.

  6.30  + Stefan MUSIALIK  /od pracowników Sanatorium „Włókniarz”/

 

17.00   O Boże Błog., zdrowie, wszelkie łaski, i opiekę Matki Bożej dla Ks. Adama.

 

Piątek   -     24  grudnia      

  6.30 1) †  Ewa, Albin WASILEWSCY, zm. z rodzin WASILEWSKICH i

                      MALISZEWSKICH

          2) † Adam PYRZ.

          3) † Weronika GROCHOWSKA  - 28 r. i za zmarłych z rodziny.

          4) + Henryka-Ksawera MOLISAK

 

 

 

 

 

 

 

 

25 GRUDNIA  - SOBOTA

                       BOŻE NARODZENIE

      PASTERKA

   0.00  1)  ZA PARAFIAN

2. +  Stanisław, Julian BUJAK, Wiktor, Jerz ZOCH, Józef KWAPISZ, Elżbieta   

           MUSIAŁ,     zm. z rodzin BUJAKÓW, ZOCHÓW i KAWACZÓW.

                3.  + Ewa, Józef JAROS, zm. z rodz. JAROSÓW I BORKÓW, Irena, Bronisław

                     KWIATKOWSCY, Aleksandra, Kazimierz WÓJCIK, Henryk, Julianna, Jan   

                     MARZEC

 

          6.30 + Józefa KUŚ    /od uczestników popgrzebu/

 8.00 + Janina MAJCHER; Jan, Jacek,  Edward i z ma. z rodziny SOBOWSKICH

 8.00 + Helena WRÓBEL, Wojciech, Franciszka  KRALA.

      9.30 + Marian BRZYSKI, Piotr, Władysława AMBROŻY, zm. z rodz. BRZYSKICH i

             AMROŻYCH, Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK, Genowefa CZECH

     9.30 + Zygmunt SŁOMKA – 15 r., Janina, SŁOMKA, Andrzej PARKA.

 

11.00 + Marianna, Witold SZLĘK, zm. z rodz. SZLĘKÓW i KOKOSZÓW.

     12.30  + Romana WIECZORKA  /od syna ks. Sebastiana/

14.00  W Intencji NOWO-OCHRZCZONYCH DZIECI.

      18.00 + Franciszek, Marek BANIA,: Józefa, Karol WŁODARSCY, zmarli z rodziny.

 

 

 NIEDZIELA – 26 GRUDNIA.   

                                  NIEDZIELA ŚW.  RODZINY

 

 6.30 + Marian PODSIEDLIK   /od żony i dzieci/

    8.00 +  Robert  PRĘDKI          /zam. chrzestna z rodziną/

    8.00 + Roman WIECZOREK   /od żony/

9.30 + Genowefa, Marian KALETA; Jadwiga, Władysław KALETA.

   11.00  O Boże Miłosierdzia dla zmarłych kapłanów.   /od grupy „Margaretek”

12.30  ZA PARAFIAN

     18.00  O Boże Błog., wszelkie łaski i opiekę Matki Najświętszej  dla JUBILATÓW w  

                                       W rocznicę ślubuj:  

                 * Weronika i Ryszard KUCIĘBA  - 40 rocznica ślubu. 

 

   Intencje Mszalne Ÿ  od  6 -  12 grudnia. 2021 R.

Poniedziałek -  6 grudnia        

 6.30  † Jan-Tadeusz MAJCZAIK    /od żony z dziećmi/

 6.30  † Wiktor ZAWALSKI   /od mieszkańców ul. Szydłowskiej

 6.30 + Stanisław PITEK   /od żony, Madzi i Michała z żoną/

 

17.00 + Janina BŁAJSZCZAK.

17.00 + Włodzimierz ORDUTOWSKI  /od rodziny Wrzesniaków i Chorążych/

 

Wtorek -   7 grudnia

  6.30 1) † Za dusze w czyścu cierpiące.

2) † Stanisław PITEK  /od córki Alicji z męże3m i córką.

3) + Wojciech, Barbara  SOLON  /od sąsiadów z ul. Krótkiej/

         

17.00 1) †  Genowefa, Jan  JANUS, Jadwiga, Feliks  RZEPECCY.

17.00  2) + Janina, Marian LESZCZYŃSCY.

 

 Środa -   8  grudnia       NIEPOKALANEGO POCZĘCIA  NMP - ODPUST      

 

6.30 1) †  Leokadia, Henryk BRACHOWICZ i ich rodzice.

         

    8.00  + Marianna, Piotr, Eugeniusz DUSZA.

         10.00  W INTENCJI POCZĘYCH DZIECI

12.00   W INTENCJACH PARAFIAN

         16.00  W intencji BIERZMOWANYCH i Ich Rodzin.

     

18.00 W intencjach NOWENNOWYCH

      1) † Tadeusz SZYDŁOWSKI,  Ewa  ZABIELSKA, Małgorzata URBAN

             Zenona  KOWAL   -    od uczestników pogrzebu

 

Czwartek, - 9  grudnia

  6.30 + Leokadia, Teodozja MARKIEWICZ.   /od rodziców/

  6.30 + Stanisław PITEK   /od bratowej z Krakowa/

  6.30  + Wojciech SOLON.   /od koleżanek i kolegów z ul. Krótkiej/

 

17.00 +  Leokadia SZYMANOWSKA, zm. z rodzin; SZYMANOWSKICH i USSOWICZÓW.

17.00  + Wiesław  SZCZYREK.

 

Piątek   -     10  grudnia      

  6.30 1) †  Wiesława STYCZEŃ   /od koleżanek z pracy/

          2) † Otylia SOWIŃSKAQ   /od dzieci i wnuków/

          3) † Stanisław PITEK  /od  rodziny Jureckich/

 

17.00   

1) + Eugeniusz – 15 r., Aleksandra SZOSTAK, zm. z rodz; SZOSTAKÓW i WOŹNIAKÓW

2) + Daniela, Anna, Stefania, Stanisław CZAJOR,  Włodzimierz CZAJOR.

Sobota,        11  grudnia

  6.30 1) † Stanisław PITEK.    /od Anny i Rafała Pitek /

          2) † Stefan MUSIALIK   /od koleżanek córki z rekolekcji.

          3) + Anna, Marianna, Józef, Bogdan, zmarli z rodziny BOŚ,

                 Agnieszka, Stanisław  WOŁOWIEC

              

17.00 1)  + Anna, Leokadia, Kazimierz RULSCY, Stanisław, Stanisława KANIA.

2) †  Marek MOLENDA – 4 r.

 

                      II   NIEDZIELA  ADWENTU      12  GRUDNIA

 

  6.30   + Władysława PALONEK   /od rodziny/

 

  8.00 1)  +  ZA OJCZYZNĘ I O POKÓJ NA ŚWIECIE

          2)  + Klemensa SAGAN, Stanisław i Magdalena GIL.

 

  9.30  1) + Henryk – 10 r., Janina KOZIEŁ.

           2) + Piotr REDŹKO.

 

11.00  + Aleksandra KOPAŁA – 9 r. Stanisław FITOWSKI, Mieczysława, Adam KRAUZA.

 

12.30  W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznic urodzin.

             *  Andrzej WRÓBLEWSKI       17 rocznica urodzin.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intencje Mszalne Ÿ  od  13  do  19  grudnia. 2021 R.

Poniedziałek -  13  grudnia        

 6.30  †  Łucja, Jan, Józef, Stanisława SADŁOCHA, Bronisława, Jan SOCHA

 6.30  †  Jan KUC   /od Anny/

 6.30 + Stanisław PITEK   /od Mariusza z Rodziną/

 

17.00 + Mieczysław REMBISZ, Andrzej OBRĘBSKI, Mariusz EJSMOND.

17.00 + Zbigniew MALEC   /od Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka i kolegów/

 

Wtorek -   14  grudnia

  6.30 1) † Aleksandra MIŃSKA – 23 r.

2) † Stanisław PITEK  / od rodz. Curyło /

3) + Jan KUCF  /od synów; Michała i Mateusza z Rodzinami/

         

17.00 1) †   Julian, Aniela MAZUR.

17.00  2) + Jan, Janina, Anna, Szymon SAMOSZUK, Marianna, Stanisław GOŁOWSCY.

 

 Środa -   15  grudnia            

 

     6.30  †  Stanisław PITEK   /od rodziny Pawłaków z Bielawy/

     6.30  + Wiesława STYCZEŃ   /od koleżanek z pracy/         

     6.30  + Marek MOLISAK, Julian MOLISAK

     

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

      1) † Stanisław, Edward, Otylia LIS, Grażyna GOSEK, Helena LIS

      2) + Bronisława BĘBEN -    od uczestników pogrzebu

 

Czwartek, - 16  grudnia

  6.30 + Wiesława STYCZEŃ      /od pracowników Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa

                                                        Pendereckiego w Busku – Zdroju./

  6.30 + Stanisław PITEK   /od Dyrekcji i Grona Pedag. z PSP nr, 1 w Busku – Zdroju /

  6.30  + Krystyna KALETA  /od sąsiadów z  bloku/

 

17.00   O Boże Błog., wszelkie łaski, opiekę M. Bożej dla DAWIDA CHOJNY w 2 r. urodzin/

17.00  + Krystyna KWAPISZ – 5 r.

 

Piątek   -     17  grudnia      

  6.30

  1) †  Wiesława STYCZEŃ   /od koleżanek z pracy/

  2) †  Tadeusz DROZDOWSKI – 40 r., zmarłych z rodziny DROZDOWSKICH

  3) †  Wanda PACIUCH – mama x. Adama  /od Wspólnoty Różańcowej i ucz.  pogrzebu/

 

17.00   

1) + Marta KRÓL.

2) + Janina, Tadeusz STRUZIKIEWICZ.

 

Sobota,        18   grudnia

  6.30 1) † Adolf  NIEWRZAŁ – 6 r.

          2) † Marek MOLISAK,  Julian  MOLISAK   /od żony/

          3) + Wanda PACIUCH   /Od Wspólnoty Różańcowej i uczestników pogrzebu /

              

17.00 1)  + Stanisław FITOWSKI  /od córki i syna z rodzinami/

2) †  Stanisław, Zofia, Antoni STĘPIEŃ.

 

                      III   NIEDZIELA  ADWENTU      19  GRUDNIA

 

  6.30  + O Boże Miłosierdzia dla zmarłych kapłanów  /od Grupy MARGARETEK /

 

  8.00 1)  + Julianna, Władysław3, Stanisław BRACISZEWICZ, Krzysztof, Antoni

                                                CEDZYŃSCY,  Regina BOROWSKA – 3 r.

          2)  + Ewa, Stanisław NUREK,  Marianna PRZEKOTA.

 

  9.30  1) + Jarosław MAZANKA.

      

 

11.00   O Boże Błog. i wszelkie łaski dla DANIELA w 27 rocznicę urodzin i dla MARII

                                                     ŁUKASIKw 14 rocznicę urodzin.

 

12.30  W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznic urodzin.

             *  Andrzej WRÓBLEWSKI       17 rocznica urodzin.

                                                  

 

 

                 Intencje Mszalne Ÿ 22 – 28  listopada. 2021 R.

Poniedziałek -  22 listopada          Św. Cecylii

 6.30  † Dusze w czyścu cierpiące

 6.30  † Andrzej ŻÓŁTAK  /od Danuty i Ryszrda SOWÓW ze Skarżyska Kamiennej/

 6.30  + Władysław DOMAGAŁA  /od Anny Golba?

    

18.00 + Genowefa, Franciszek, Henryk KOLASIŃSCY, Walenty, Aniela, Kamil GRZYB.

18.00 + Maria BRACISZEWICZ  /od Łukasza i Justyny/

 

Wtorek -  23 listopada 

  6.30 1) † Dusze w czyścu cierpiące

2) † Andrzej ŻÓŁTAK    /od rodziny Bzdaków z Brzeska/

          3) + Władysław DOMAGAŁA  /od swatów i syna Sławomira; Marii i Józefa Jaszcz/     

 

17.00 1) † Grzegorz URBAN – r.,   Wanda – 16 r., Zbigniew – 6 r.

          2) + Stanisław RATUSZNIK – 3 r.   /od męża i córek/

 

 

 Środa -  24   listopada             

  6.30 1) † Eugenia WITKOWSKA  /od siostry Stefanii/

          2) † Janina, Wacław CZECHOWSCY;  Adam, Maria, Marianna MARSZAŁEK.

3) † Władysław DOMAGAŁA  /od siostry Krystyny z rodziną/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Otylia SOWIŃSKA  (od uczestników pogrzebu)

2) † Adam PYRZ – 5 r.

 

 

Czwartek, - 25 listopada. 

  6.30 + Władysław DOMAGAŁA  /od Zespołu Placówek Oświatowych w Dobrowodzie/

  6.30 + Wiktor ZAWALSKI   /od żony Natalii/

 

18.00 +  Włodzimierz ORDUTOWSKI  /od wnuczki Natalii z mamą/

18.00 +  Zbigniew MALEC   /od koleżanek i kolegów KZC PONIDZIE/

 

Piątek   -     26   listopada      

  6.30 1) †  Za dusze w czyścu cierpiące.

          2) † Wiktor ZAWALSKI  /od córki Doroty i córki Karoliny/

          3) † Stanisław PITEK  /od córki Marzeny, wnuków, prawnuczki/

 

18.00 1) + Maria, Franciszek LIZAK

2) + Władysław ORDUTOWSKI  /od rodziny Pełków i Janiszewskich/ 

 

               

 

 

Sobota,        27  listopada

  6.30 1) † Władysław RZEPECKI   /o9d żony Zofii/

          2) †  Władysław DOMAGAŁA  /od córki Ewy z mężem Piotra,  synów3 Michała,  

                                        Macieja z Michałem/ 

          3) + Wiesława STYCZEŃ  /od rodziny Sokołowskich/

              

18.00 1) + Tamara  NOEL – 1 r.

2) †  Za zmarłych z rodz. KLEPKÓW i BŁACHÓW.

 

                      I  NIEDZIELA  ADWENTU      28  LISTOPADA

 

  6.30   +  Wiktor ZAWALSKI.    /od syna Pawła z rodziną/

 

  8.00 1)  + Stanisław, Maria, Zygmunt, Marian PYSZKA. Włodzimierz CYGAN.

          2)  + O Boże miłosierdzi dla zmarłych kapłanów   / od grupy „MARGARETEK”/

 

  9.30   1) +  Henryk MARZEC – 3 r.

            2) + Maria TOMETCZAK    /od uczestników pogrzebu/

 

11.00  +  Małgorzata ŁAKOMY – 20 r., Henryk, Stefania, Andrzej.

 

12.30  W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznic ślubu

      

         

 

 

 

 

 

 

Intencje Mszalne Ÿ  8 – 14 listopada. 2021 R.

Poniedziałek -  8 listopada

 6.30  † Maria, Anna, Walenty MAJCHER, zm.  z rodz.  MAJCHRÓW

 6.30  † Jadwiga DYBEK    /od córki Anity i syna Wiktora/

 6.30  + Jan, Józefa BŁACH;  Stanisław, Stanisława, Helena, Roman GROCHOWINA

    

17.00 + Irena TOMALA  - 15 r.

17.00 + Helena LIS – 1 r., Edward, Danuta LIS,  Grażyna GOSEK

 

Wtorek -  9 listopada   ROCZNICA poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

  6.30 1) † Helena KOKOSZA – 7 r., Wojciech zm. z rodz. KOKOSZÓW, JASIAKÓW,

                                                                       MATUSZEWSKICH

2) † Tamara NOEL.

          3) + Jadwiga DYBEK   /od pracowników firmy Król-Tombud.

 

17.00 1) † Marianna, Antoni GROCHOWSCY.

          2) + Beata KOGUT – 7 r., zm. z rodz. KOGUTÓW i SZUMILASÓW.

 

 

 Środa -  10  listopada                   Św. Leona Wielkiego - papieża

  6.30 1) † Grażyna, Marian SOŁTYSIAK  /od koleżanek i kolegów z MG Ośrodka Pom. Społ.

          2) † Zofia NOWAK  /od córki z mężem i dziećmi/

3) † Jadwiga DYBEK   /od rodz. Śliwów/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) †   (od uczestników pogrzebu)

2) † Stanisława SARNECKA – 6 r.

 

 

Czwartek, - 11 listopada.  Św. MARCINA z Tours.  103 rocz. Odzyskania Niepodle…

  6.30 † Za dusze w czyścu  cierpiące..

  6.30 + Maria, Stanisław MAZUR, Józefa, Edward, Stanisław, Józefa BASSA.

        10.00 W intencji OJCZYZNY

17.00 +  Marian BRACISIEWICZ   /od rodzin; Lalewiczów i Nowosielskich/.

17.00 + Stanisław FITOWSKI   /od OAZY DOROSŁYCH/

 

Piątek   -     12   listopada      

  6.30 1) † Janina TUŁAK   /od wnuczki Małgorzaty z mężem/

          2) † Zofia NOWAK  /od mamy, syna Marcina i brata Zbigniewa z rodziną/

          3) † Władysław DOMAGAŁA  /od rodz. Michalskich/

 

17.00 1) † Irena OWSIŃSKA  /od sąsiadów z  Os. Sikorskiego blok 21./

2) + Marian BRACISIEWICZ   /od Pauliny z Mariuszem z dziećmi/  

 

               

 

Sobota,        13  listopada

  6.30 1) † Stanisław PRAŻUCH   /od Dominki Paw z rodzicami/

          2) † Jan DURAJ   /od rodziny Zawadzkich/ 

          3) + Stefan MUSIALIK    /od wnuka Bartłomieja

              

17.00 1) + Marianna GODZWON – 26.   /od syna z rodziną/

2) † Stanisław FITOWSKI   /od chrzestniaka Tomasza z rodziną/

 

  XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,      14  LISTOPADA

 

  6.30   + Irena GAŁĘBIOWSKA   /od syna Roberta/

 

  8.00 1)   Z A OJCZYŻNĘ I O POKÓJ NA ŚWIECIE.

          2)  + Stanisław PRAŻUCH  (od kolegów kombatantów z Armii Krajowej)

 

  9.30   1) + Zygmunta, Antonina, Jan MAZANKA, Łucja TOMALA, Franciszek GÓRSKI

            2) + Czesława, Wacław ZABŁOTNI;  Wanda, Zenon SIWIEC.

 

11.00  +  Janina, Ireneusz, Stanisława KOPAŁA i za zm. z rodziny.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy urodzin;

            * Kornelia DRÓŻDŻ  -  18 rocznica urodzin.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 Intencje Mszalne Ÿ  15  do 21  listopada. 2021 R.

Poniedziałek -  15 listopada.   Św. Alberta Wielkiego

 6.30  † Za dusze w czyścu cierpiące

 6.30  † Stanisław PRAŻUCH  /od starosty Jerzego Kolarza i prac. Starostwa Powiatowego/

 6.30  + Wiesława STYCZEŃ  /od męża i córek z rodzinami/

    

18.00 + Jacek BUSKE, Julii, Józefa, Bronisławy, Józefa SOBOWSKICH,

              Agata, Ignacy ZELEK

18.00 + Helena, Wawrzyniec, Jan, Maria, Julia, Józefa, Wojciech CZERWIEC.

 

Wtorek -  16 listopada.    Św. Małgorzaty Szkockiej i Św. Gertrudy..

  6.30 1) † Andrzeja KOWALSKIEGO – 54 r., zm. z rodzin; KOWALSKICH                               

2) + Stanisław PRAŻUCH    /od Zuchów i Harcerzy ze Szkoły Podst. W Siesławicach/.

          3) + Władysław DOMAGAŁA  /od Natalii Chałupki/

 

17.00 1) † Stanisław TKACZYK, jego rodzice; Marianna, Stanisław LIS.

          2) + Stefan BÓŁ – 1 r.

 

 

 Środa -  17  listopada    Sw.  Elżbiety Węgierskiej    

  6.30 1) † Grzegorz WALICKI

          2) + Stanisław PRAŻUCH  /od koleżanek i kolegów ze Zw. Żołnierzy Wojska Polskiego/

3) † Władysław DOMAGAŁA.  /od Eli Durnaś z rodziną/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) †     (od uczestników pogrzebu)

2) † Marta KRÓL.

 

 

Czwartek, - 18 listopada.   Błog. Karoliny Kózkówny,  dziewicy i męczennicy

       6.30 † Za dusze w czyścu  cierpiące..

       6.30 + Andrzej Żółtak  /od mieszkańców Os. Kościuszki 9, klatka 1..

       6.30 + Stefan MUSIALIK  /od dzieci z rodzinami/

18.00  O Boże Błog. i wszelkie łasi, opiekę Matki Bożej dla Karoliny STĘPIEŃ w 22 r. urodzin

18.00 + Robert TRZCINA – 1 r.  /od żony z dziećmi i rodzinami/

 

Piątek   -     19   listopada      

  6.30 1) † Janina TUŁAK   /od Doroty z Opatowa/

          2) † Stefania, Władysław SZYDŁOWSCY,  Marianna, Władysław SZAFRAN,

                 Za zmarłych z rodzin SZYDŁOWSKICH i SZAFRANÓW.

          3) † Władysław DOMAGAŁA  /od Doroty i Darka Walkiewicz z rodziną/

 

18.00 1) † Stanisław FITOWSKI   /od rodziny Iwanów/

2) + Józef, Janina, Stanisław KOPCIAŁ; Henryk, Julian, Jan WITKOWSCY. 

 

               

 

Sobota,        20   listopada       Św. Rafała Kalinowskiego

  6.30 1) † Stanisław PRAŻUCH   /od chrzestnicy Magdaleny z rodziną//

          2) † Stanisław FITOWSKI  / od bratanka Piotra z rodziną

          3) + Władysław DOMAGAŁA   / od żony z dziećmi, wnukami i prawnukami/

              

18.00 1) + Otylia, Edward, Stanislaw LIS;  Jan, Marianna SABATOWSCY,  Grażyna GOSEK   

                                                                  Helena LIS.

2) † Janina, Edward MAJCHER, Julia, Józef, Edward, Czesław, Elfryda SOBOWSCY.

 

  XXXIV   NIEDZIELA  ZWYKŁA,    21 LISTOPADA.

               UROCZYSTOŚC  CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

  6.30   + Janina, Józef ŁUKASIEWICZ i ich rodzice, zmarłych z rodzin; KAWACZÓW,

                                                                            BUJAKÓW i ZOCHÓW.

 

  8.00 1)  + Józef SKRZESZEWSKI – 1 r.    /od Jadwigi rodziną/

          2)  + Stanisław PIERŚCIŃSKI.

 

  9.30   1) + Stanisław GWÓŹDŻ    /od szwagierki Doroty/

            2) + Roman WIECZOREK   /od rodziny Koźmińskich i Wierzbów/

 

11.00  +  Edward WYBRANIEC..

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy urodzin;

            * Elżbieta BUCKA -  60 rocznica urodzin.

         

       

        Intencje Mszalne Ÿ  1 – 7 listopada. 2021 R.

PONIEDZIAŁEK -  1 LISTOPDA    UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIETYCH

                 W kościele

 6.30  † Adam ANDRZEJCZAK,  Irena, Jan OLEARCZYK, zm. a zodz. FLORCZYKÓW,

                    DETKÓW i WOJNOWSKICH

 8.00  † Julianna, Władysław WILK, Krystyna WILK.

 9.30  + Za zmarłych z rodzin; RAJCÓW, WADOWCÓW, RUTKOWSKICH, ŁOJKÓW,

              ŹDZIEBKÓW i KUBALÓW

    

18.00 1) + Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK,  Genowefa CZECH,

                  Sławomira KALETA

                       Na cmentarzu

       10.00  + Marek MALEC.

             12.00  ZA MPARAFIAN.

  16.00  + Teodora, Kazimierz SŁUŻALSCY

 

WTOREK  -  2 LISTOPADA   WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

  6.30 1) † Marianna, Stefan, teresa, Andrzej, Jan, Anna PRAŻUCH, Franciszka FORTUNA, Henryk, Fortunat, Henryk, Matylda, Florentyna JASKÓLSCY, zm. z rodzin;

                                                                      WOJTYSIÓW i CZERWIŃSKICH.

2) † Krystyna KALETA  /od wnuczek; Ali, i Uli z mężem Tomaszem./

 8.00 + Ryszard STASZEK i jego rodzice.  

 

18.00 1) † Helena, Władysław, Aleksander KĘDRA i za zmarłych z rodziny.

             Na cmentarzu

     10.00 + Stanisław FITOWSKI    /od ks. Sylwestra Iwana/

  15.30 + Marianna, Witold SZLĘK>

 

 Środa -  3 listopada

  6.30 1) † Anna PAZUR – 2 r.   /od męża/

          2) † Paweł Koźmiński,  Janina, Józef, Jerzy PAWŁOWSCY.

3) † Władysław RZEPECKI  /od mieszkańców ul. Żeromskiego/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Zygmunt WIŃCZURA  (od uczestników pogrzebu)

2) † Za zmarłych z rodzin; LARKOWSKICH i ANYŻÓW.

 

 

Czwartek,  -  4 listopada       Św. Karola BOROMEUSZA    I CZWARTEK

  6.30 † Dusze w czyśćcu cierpiące.

  6.30 + Eleonora i Stanisław KOŹMIŃSCY.

  6.30 + Jadwiga DYBEK  /od Dyrektora i Prac. Publicznego Przedszkola nr. 1 w Busku.

 

17.00 +  Stefan BOJDO i za zmarłych z rodziny.

17.00 + Irena OWSIŃSKA  /od wnuka Mirosława z rodziną/

17.00   W INTENCJI KAPŁANÓW          /od Apostolatu „MARGARETKA”/

 

Piątek   -      5 listopada       I PIĄTEK

  6.30 1) † Mieczysław RUSAK – 20 r.

          2) † Antonina, Władysław, Ludwik, Andrzej, Stanisław, Henryk, Jerzy, Roman

               i za zmarłycj z rodzin; CZAJÓW; Antonina, Ignacy, Adam, Roman, Jan, Anna

                                                     i za zm.  z rodziny ŻELICHOWSKICH

          3) † Władysław RZEPECKI  /od rodz. Strzeleckich/

 

17.00 1) † Stanisław MEUŚ i za jego rodziców.

2)  Przebłagalna za grzechy całego świata i Narodu Polskiego; przeszłe, teraźniejsze i

           przyszłe                  

 

Sobota,        6 listopada        I SOBOTA MIESIĄCA    

  6.30 1) † Grzegorz WALICKI.

          2) † Władysław RZEPECKI   /od mieszkańców ul. Żeromskiego/ 

          3) + Janina NOWAK – 1 r.

               14.00 ślub  Grudzień - Janas

17.00 1) + Wiesław SZCZYREK.

2) †  Ryszard NOCOŃ  - 3 r.

 

  XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,      7  LISTOPADA

 

  6.30   W intencjach różańcowych

 

  8.00 1)  + Józef KRYGIEL

          2)  + Teresa – 7 r., Władysław JUSZKIEWICZ, zm. z rodz. JUSZKIEWICZÓW,

                    Stanisław KOSMALA, zm. z rodz. KRZYSZKIEWICZÓW.

 

  9.30   1) + Fryderyk, Stefania, Franciszek ZYSEK; Apolonia ZYCH, Stanisław WIJACHA.

            2) + Maria REMBIERZ – 1 r.

 

11.00  +  Wanda, Czesław MACHYNIA; Helena, Józef KOGUT; Stanisław, Jan MACYNIA.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy urodzin;

         

             W kościółku Św. Leonarda

  16.00 + Henryk NUREK. Za zmarłych parafian, Fundatorów  i ofiarodawców kościółka.

 

 

 

 

                 Intencje Mszalne Ÿ  8 – 14 listopada. 2021 R.

Poniedziałek -  8 listopada

 6.30  † Maria, Anna, Walenty MAJCHER, zm.  z rodz.  MAJCHRÓW

 6.30  † Jadwiga DYBEK    /od córki Anity i syna Wiktora/

 6.30  + Jan, Józefa BŁACH;  Stanisław, Stanisława, Helena, Roman GROCHOWINA

    

18.00 + Irena TOMALA  - 15 r.

18.00 + Helena LIS – 1 r., Edward, Danuta LIS,  Grażyna GOSEK

 

Wtorek -  9 listopada   ROCZNICA poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

  6.30 1) † Helena KOKOSZA – 7 r., Wojciech zm. z rodz. KOKOSZÓW, JASIAKÓW,

                                                                       MATUSZEWSKICH

2) † Tamara NOEL.

          3) + Jadwiga DYBEK   /od pracowników firmy Król-Tombud.

 

17.00 1) † Marianna, Antoni GROCHOWSCY.

          2) + Beata KOGUT – 7 r., zm. z rodz. KOGUTÓW i SZUMILASÓW.

 

 

 Środa -  10  listopada                   Św. Leona Wielkiego - papieża

  6.30 1) † Grażyna, Marian SOŁTYSIAK  /od koleżanek i kolegów z MG Ośrodka Pom. Społ.

          2) † Zofia NOWAK  /od córki z mężem i dziećmi/

3) † Jadwiga DYBEK   /od rodz. Śliwów/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) †   (od uczestników pogrzebu)

2) † Stanisława SARNECKA – 6 r.

 

 

Czwartek, - 11 listopada.  Św. MARCINA z Tours.  103 rocz. Odzyskania Niepodle…

  6.30 † Za dusze w czyścu  cierpiące..

  6.30 + Maria, Stanisław MAZUR, Józefa, Edward, Stanisław, Józefa BASSA.

        10.00 W intencji OJCZYZNY

18.00 +  Marian BRACISIEWICZ   /od rodzin; Lalewiczów i Nowosielskich/.

18.00 + Stanisław FITOWSKI   /od OAZY DOROSŁYCH/

 

Piątek   -     12   listopada      

  6.30 1) † Janina TUŁAK   /od wnuczki Małgorzaty z mężem/

          2) † Zofia NOWAK  /od mamy, syna Marcina i brata Zbigniewa z rodziną/

          3) † Władysław DOMAGAŁA  /od rodz. Michalskich/

 

18.00 1) † Irena OWSIŃSKA  /od sąsiadów z  Os. Sikorskiego blok 21./

2) + Marian BRACISIEWICZ   /od Pauliny z Mariuszem z dziećmi/  

 

               

 

Sobota,        13  listopada

  6.30 1) † Stanisław PRAŻUCH   /od Dominki Paw z rodzicami/

          2) † Jan DURAJ   /od rodziny Zawadzkich/ 

          3) + Stefan MUSIALIK    /od wnuka Bartłomieja

              

18.00 1) + Marianna GODZWON – 26.   /od syna z rodziną/

2) † Stanisław FITOWSKI   /od chrzestniaka Tomasza z rodziną/

 

  XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,      14  LISTOPADA

 

  6.30   W intencjach różańcowych

 

  8.00 1)  + Józef KRYGIEL

          2)  + Teresa – 7 r., Władysław JUSZKIEWICZ, zm. z rodz. JUSZKIEWICZÓW,

                    Stanisław KOSMALA, zm. z rodz. KRZYSZKIEWICZÓW.

 

  9.30   1) + Fryderyk, Stefania, Franciszek ZYSEK; Apolonia ZYCH, Stanisław WIJACHA.

            2) + Maria REMBIERZ – 1 r.

 

11.00  +  Wanda, Czesław MACHYNIA; Helena, Józef KOGUT; Stanisław, Jan MACYNIA.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy urodzin;

 

        Intencje Mszalne Ÿ  18 – 24 PAŹDZIERNIKA  2021 R.

Poniedziałek,  18 października   ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY.

  6.30 1) † Janina TUŁAK   /od córki Haliny/

          2) † Czesław DONARSKI  /od Kingi i Marcina Gądków z dziećmi/

          3) † Jerzy GŁADYŚ  /od I  Wspólnoty Neokatechumenalnej, z par Św. Brata Alberta/

 

17.00 1) † Janina, Edward MAJCHER.

2) † Henryk SŁUŻALSKI – 16 r.

 

Wtorek,   19  października.   ŚW. PAWŁA OD KRZYŻA.

  6.30  1) + Za zmarłych z rodzin; BORZĘCKICH i LIMONIENKO.

           2) + Józef ZBOROWSKI.

           3) + Jerzy GŁADYŚ.   /od żony Anny/

 

17.00 1) † Krystyna – Jadwiga  PRZODO, zm. z rodz; WÓJCIKÓW i MISZTALÓW.   

          2) † Kazimierz DUSZA, jego rodzice, zm. z rodz. KANIÓW, Zenon KANIA.

 

Środa,   20 października.     Św. JANA KANTEGO

  6.30 1) † Janina  TUŁAK.   /od córki  Grażyny/  

2) † Urszula DOMAGAŁA – WIELGUS  /od Moniki, Marcina i Leny Zgórskich/

          3) † Jerzy GŁADYŚ  /od II Wspólnoty Neokatechumenalnej par. Św. Brata Alberta/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Marian PODSIEDLIK,  Stanisław RASAŁA  /od uczestników pogrzebu/.

2) †  Henryka BIELEC.

 

Czwartek,  21 października.

   6.30 1) † Urszula, Ferdynand WIELGUS.  /od rodzin Zająców i Zgórskich/

           2) † Jerzy GŁADYŚ.     /od Krzysztofa TUŁAKA/

           3) + Apolonia KOZIEŁ – 21 r.

 

17.00  1)  + Tadeusz ZARĘBSKI  -  22 r.

           2)  + Piotr ŻURAWSKI   /od rodziny/

 

 

Piątek,   22 października        ŚW.  JANA PAWŁA II   papieża

  6.30 1)  O uzdrowienie z nałogu;  Dawida, Jakuba, Damiana, Bartłomieja, Filipa,

                                                          oraz męża  Krzysztofa     /od Agnieszki/

          2) † Janina TUŁAK  /od wnuków; Sebastiana i Bogusławy z rodzinami/

          3) † Bronisław GOCAŁ.

 

17.00 1) + Jadwiga, Tadeusz STANKIEWICZ, ZOFIA, Maksymilian CIUK, zm. z rodziny.

          2) + Marianna, Stanisław, Ździsław, Waldemar RÓŻYCCY.

.

 

 

Sobota,    23  października.      Świętych: Jana Kapistrana i Józefa Bilczewskiego      

  6.30 1) † Bronisław, Adela GOCAŁ.

          2) † Zofia NOWAK     /od rodziny Ściubiszów/

          3) + Stanisław PRAŻUCH   /od rodzin: Chrobotów i Kowalskich/ 

                                                                         

17.00 1) † Henryk GRZYB – 1 r..

2) † Janina WESOŁOWSKA – 2 r.

 

  XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA,    24  października.

 

  6.30  + Tadeusz STRZELECKI, jego rodziców, Stanisław, Marcin, Marian STADNICCY,

                                  Helena SROKA.

 

  8.00 1) †  Jerzy WÓJCIK  - 3 r.

          2  + Wiktor ZIOBRO, Edward WYBRANIEC.              

 

  9.30 1) + Tadeusz HAJEK.

 

11.00   + Zygmunt  ZĄBEK.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy ślubu.

              *  Kaja i Piotr SZYMANIAK  - 2 rocznica ślubu.

              *  Monika I Krzysztof CIEPLA.  10 rocznica ślubu.

        Intencje Mszalne Ÿ  04. – 10 PAŹDZIERNIKA  2021 R.

Poniedziałek,  04 października   Św. Franciszka z Asyżu

  6.30 1) † Stanisława, Lucjan ORŁOWSCY.

          2) † Helena WIĘCKOWSKA  /od wnuczki Małgorzaty/

          3) † Anna SKUZA  /od mieszkańców Os. Legionów Polskich 6./

 

17.00 1) † Edward DUDZIEC, Emilia, Mieczysław BAWÓŁ/

2) † Andrzej WALCZAK – 21 r.

 

Wtorek,   05  października.       Św. Siostry FAUSTYNY Kowalskiej.

  6.30  1) + Za dusze w czyścu cierpiace

           2) + Helena WIĘCKOWSKA / od córki Aliny z mężem/

           3) + Anna SKUZA  /od Janiny i Mieczysława Skuzów z rodzina z Kielc/

 

17.00 1) † Julianna, Michał MAŁOWSCY i ich rodzice.   

      2) † Marian ŚMIGIELSKI – 6 r. za zm. z rodzin; ŚMIGIELSKICH i JUSTYNIARSKICH

 

Środa,  06 października.      Św. Brunona – Bonifacego z Kwerfurtu

  6.30 1) † Maria, Czesław GOŁĘBIOWSCY.

2) † Helena WIĘCKOWSKA   /od brata Stanisława z rodziną.

          3) † Grażyna SOŁTYSIA  /od brata Krzysztofa z rodziną/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Ronald SĘDZIELEWSKI   /od uczestników pogrzebu.

2) † 

 

Czwartek,  07 PAŹDZIERNIKA       NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY RÓŻAŃCOWEJ

   6.30 1) † Helena WIĘCKOWSKA   /od WNUKA Artura z żoną i dziećmi/

           2) † Grażyna SOŁTYSIAK  /od brata Mirosława z żoną i dziećmi

           3) + Stefan, Bronisław, Stanisław, Mieczysław, Andrzej CELEJEWSKI,

                     Jerzy GRUDZIEŃ.

 

17.00  1)  W INTENCJI KAPŁANÓW    /od Apostolstwa Margaretek/

           2)  + Władysława, Adam BROŻEK, Bogusława, Ździsław MICHAŁOWICZ,   

                                                                       Justyna, Marek  FITZ

           3)  + Wit SZYDŁOWSKI – 14 r.

 

 

Piątek,   08 PAŹDZIERNIKA 

  6.30 1) † Helena WIĘCKOWSKA.   /od sąsiadów Trzaskowskich/

          2) † Grażyna SOŁTYSIAK   /od siostry Ewy Chwast z dziećmi/

          3) † Florentyna WACH   /od rodziny Służalskich/

 

17.00 1) + Stanisław GWÓŹDŹ   /od syna Łukasza z rodziną/

          2) + Ryszard PASIERBEK i za zmarłych rodziców

.

 

 

Sobota,    09  października        Błogosławionego Wincentego KADŁUKA

  6.30 1) † Józef KOWALSKI    - 25 r., za zmarłych z rodzin KOWALSKICH

          2) † Grażyna SOŁTYSIAK   /od dzieci/ 

         

     15.00  ślub;  LUKAS KAMIL – CZAPKA KAMILA

                                                                         

17.00 1) † Stanisław BOROWIEC – 19 r., za zmarłych  z rodz. PAWELCÓW i BOROWCÓW.

2) † Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK, Genowefa CZECH

 

  XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,    10 października.

 

  6.30  + Józefa, Franciszek, Katarzyna BAŁAGA, Władysława, Bolesław SZOSTAK,

              Stanisław WALASEK

 

  8.00 1) †  Za Ojczyznę i o pokój na świecie. 

                  „Aby Ojczyzna rozwijała się w pokoju i bezpieczeństwie”.

          2  + Helena ANYŻ, Władysław, Aniela KRZEMIEŃ, Julian DOMAGAŁA,

                  Leszek SKIBA.              

 

  9.30 1) + Franciszka, Franciszek GRABARCZYK, Anna, Wawrzyniec BARTOSZEWSCY.

 

11.00    O Boże Błog. i wszelkie łaski dla RODZICÓW CHRZESTNYCH, dzieci

              Z Rocznicy I Komunii św.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji urodzin

              *  Aleksander WILK  - 12 rocznica urodzin.

              * Dorota NOWACZKIEWICZ – 49 r. urodzin

              * Grzegorz NOWACZKIEWICZ – 47 r. urodzin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Intencje Mszalne    Ÿ     11 – 17 PAŹDZIERNIKA  2021 R.

Poniedziałek,  11 października   Św. Jana XXIII   Papeża

  6.30 1) † Grażyna SOŁTYSIAK   /od Marka Mrozika z rodziną/

          2) † Czesław DONARSKI i za zm. rodz. LACKORZYNSKICH  /od córki z rodziną/

          3) † Zbigniew MARZEC   /od dzieci z rodzinami/

 

17.00 1) † Marian i Wiesława Maj z d. ŁUKASZEK;  Julianna i Zoltan MOLNAR.

2) † Maria, Teresa, Julia, Danuta, Jan Ździsław.

 

Wtorek,   12  października.       Św. Jana BEYZYMA, prezbitera

  6.30  1) + Grażyna SOŁTYSIA  /od rodz. Borkowskich i Długołęckich/

           2) + Zbigniew MARZEC   /od siostry Elżbiety z rodziną/

           3) + Urszula DOMAGAŁA – WIELGUS   /od Kamila i Sylwi Zająców/

 

17.00 1) † Mieczysław REMBISZX; Andrzej OBRĘBSKI, Mariusz EJSMOND.

          2) † Stanisław PORADA – 14 r.

 

Środa,  13 października.       Błog. Honorata KOŹMIŃSKIEGO, prezbitera

  6.30 1) † Jan, Wiktoria MOLĘDA, Stefan SOWINSKI

2) † Wiesław ODROBIŃSKI   /od syna z rodziną/

          3) † Grażyna SOŁTYSIAK  /od koleżanek i kolegów z Miejsko- gminnego Ośrodka

                                                       Pomocy Społecznej w Busku – Zdroju.

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Henryka GÓRECKA  /od uczestników pogrzebu.

2) † Edward, Stanisław, Jan, Otylia, Katarzyna, Danuta LIS; 

                                          Grażyna, GOSEK, Helena LIS.

20.30  W INTECJI NAUCZYCIELI  z racji Dnia Nauczyciela

 

Czwartek,  14  października.      Św. Małgorzaty Marii ALAGOGUE

   6.30 1) † Zbigniew MARZEC   /od rodziny Marców/

           2) † Grażyna SOŁTYSIAK  /od rodziny Kiełtyków/

           3) + Antonina, Andrzej, Stanisław, Władysław, Ludwik, Henryk, Jarzy, Roman i zm. z   

                   rodz. GAJOSÓW; Antonina, Ignacy, Adam, Roman, Jan, Anna i za zmarłych z  

                     rodziny ŻELICHOWSKICH

 

17.00  1)  + Jadwiga, Stanisław, Zofia, Mieczysław URBAN; Stefania SŁOMKA.

           2)  + Julia, Michał, Edward KAŁUŻA.

 

Piątek,    15  października         Św. Teresy od DZIECIĄTKA   JEZUS 

6.30 1) †  Czesław DONARSKI   /od koleżanek i kolegów ze zw. Zaw. „SOLIDARNOŚĆ”

        2) † Urszula DOMAGAŁA – WIELGUS   /od Wiesławy i Andrzeja Zająców/

        3) †Jerzy GŁADYŚ  /od pracowników byłego Rejonu Dróg Publicznych w Busku Zdroju

 

17.00  1)    O Boże Błog. i wszelkie łaski dla Pauliny i Amadeusza w 5-ą rocznicę ślubu.

           2)  + Stanisława, Stanisław KOWALIK

 

Sobota,    16  października           Św. Jadwigi  ŚLĄSKIEJ 

  6.30 1) † Janina BŁAJSZCZAK

          2) † Czesław DONARSKI    /od sąsiadów/

          3) +  URSZULA DOMAGAŁA – WIELGUS  /od sąsiadów; rodzin: Białych, Łukasików

                                                                                      i Warzechów.

14.00  chrzest /bez mszy św./

                                                                         

17.00 1) †  Robert i Władysław SABATOWSCY.

2) †  Genowefa CZECH,  Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK.

 

  XXIX   NIEDZIELA  ZWYKŁA,    17  PAŹDZIERNIKA

 

  6.30  + Walenty, Anna, Maria MAJCHER, i za zmarłych z rodziny MAJCHER

 

  8.00  1)  †  Marta KRÓL             

           2)  + Andrzej – 15 r, Stefan, Marianna, Teresa PRAŻUCH

 

 9.30   + Albertyna, Zenon WASILEWSCY

 

11.00    O Boże Błog. i wszelkie łaski, oraz opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty MILEWICZ

              W 85- ą   rocznicę urodzin.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji

              90 rocznicy urodzin Danuty KAŁUŻA, oraz

              10 rocznicy ślubu; Agnieszki i Bartłomieja KOJS.

 



     


Na górę
„Wiara nie jest światłem rozpraszającym wszystkie ciemności, ale lampą, która w nocy prowadzi nasze kroki, a to wystarcza by iść.”
Franciszek (papież)
PIELGRZYMKI Regulamin Cmentarza Parafialnego WIRTUALNY CMENTARZ CHRZEST ŚWIĘTY Parafialna Poradnia Rodzinna MAŁŻEŃSTWO Pierwsza Komunia Święta 2021
Liczba odsłon:

745530


Korzystanie ze strony internetowej Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Busku-zdroju, oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji na temat cookies oraz ich ustawień można znaleźć tutaj Polityka plikow cookie.

Rezygnuję
Kliknij, aby rozpocząć
Transmisja na żywo!