Ogłoszenia parafialne

:: 10 sierpnia 2014 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA.1. Idących ze wszystkich zakątków Polskiej Ziemi PIELGRZYMÓW na JASNĄ GÓRĘ, do Tronu Królowej Polski, a wśród nich pielgrzymów z naszej diecezji i naszej parafii wspierajmy serdeczną i szczerą modlitwą.

2. W SRODĘ – 13 SIERPNIA, kolejny tego roku „ DZIEŃ FATIMSKI”. Serdecznie zapraszamy tego dnia na nabożeństwa.
Godz. 6.30 Msza św. – Różaniec.
10.00 Msza św. dla chorych, błogosławieństwo lekarstw. Różaniec.
17.30 – RÓŻANIEC
18.00 - Msza św. z kazaniem,

20.00 - NABOŻEŃSTWO POKUTNE, RÓŻANIEC, PROCESJA Z FIGURĄ
/przynosimy świece/ MSZA ŚWIĘTA z kazaniem. Błogosławieństwo.

3. W PIATEK, 15 sierpnia, Uroczystość WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. W Katechizmie Kościoła Katolickiego czytamy: Niepokalana Dziewica...dopełniwszy biegu życia ziemskiego z ciałem i duszą została wzięta do chwały niebieskiej i wywyższona przez Pana jako Królowa wszystkiego, aby bardziej upodobniła się do Syna Swego, Pana panujących, oraz Zwycięzcy grzechu i śmierci. Wniebowzięcie jest szczególnym uczestniczeniem w Zmartwychwstaniu Jej Syna i uprzedzeniem zmartwychwstania chrześcijan (KKK n. 966)
W piątkowy dzień zapraszamy do uczestnictwa we Mszach św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 12.00, 18.00 Po każdej Mszy św. poświecenie pierwocin zbiorów tego roku; kwiatów, zbóż i wszelkich ziół. Serdecznie zapraszamy!

4. Zwróciła się za naszym pośrednictwem rodzina PP. MISIAKIEWICZÓW z ul. Grunwaldzkiej, z prośbą o ogłoszenie, że od nowego roku szkolnego otwierają w budynku rodzinnym w Łagiewnikach nr. 138 nowy „ŻŁOBEK” Zainteresowanych odsyłamy do tablicy ogłoszeń, gdzie są umieszczone bliższe szczegóły.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy naszą parafiankę, śp. Halinę STĘPIEŃ l. 86. .Polecajmy Bożemu Miłosierdziu spokój jej dusz, oraz wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ……..

ZAPRASZAMY CODZIENNIE NA ADORACJĘ
NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
PRZEZ CAŁY DZIEŃ,
O GODZ. 20.30 ZAPRASZAMY NA RÓŻANIEC

Dodano: 09-08-2014 22:04
Designed by mb
Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek).