Ogłoszenia parafialne

:: 19 czerwca 2016 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XII NIEDZIELA ZWYKŁAKomunikat Ks. Biskupa - przeczytać

1. Młodzieży, która uczestniczyła we wczorajszym „SPOTKANIU MŁODYCH” w Wiślicy, serdecznie dziękujemy za udział i solidne świadectwo wiary. Bóg zapłać!

2. Jutro, w poniedziałek o godz. 16.00 msza św. na zakończeneie roku szkolnego dla PRZEDSZKOLAKÓW
W środę, 22 czerwca o godz. 11.00 msza św. w intencji dzieci, nauczycieli, wychowawców i rodziców I Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Przedszkola „SMERFUŚ” Serdecznie zapraszamy.

3. W piątek, 24 czerwca, przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Wielkiego Poprzednika Jezusa Chrystusa. Wpatrzeni w Jego postać i jego działanie dziękujmy Dobremu Bogu za tak wielka lekcję służby Panu Bogu i ludziom, jakiej uczy nas wielki poprzednik naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. W tym dniu swoje imieniny obchodzi posługujący w naszej parafii, ks. Kan. Jan SZAŁACH. W Jego intencji w środę, 23 czerwca o godz. 18.00 odprawiona zostanie msza św. Serdecznie zapraszamy.

4. W sobotę , 25 czerwca; dzieci i młodzież należące do: scholek, ministranci, ci którzy są zaangażowani w życiu duszpasterskim parafii wyjeżdżają na 8 dniowe „Wakacje z Panem Bogiem”. Grupę wyjeżdżających polecamy modlitwie nas wszystkich.

5. W tym tygodniu kończy się roku szkolny. Panu Bogu dziękujemy za każdą możliwość ubogacania w wiedzy, oraz kształtowania postaw dzieci i młodzieży. Postarajmy się, aby za kolejny rok nauki Panu Bogu szczerze podziękować. Podziękować wszystkim, a zwłaszcza nauczycielom za wielką pracę dla naszego dobra. Zachęcamy dzieci i młodzież do zakończenia roku nauki przystąpieniem do spowiedzi i Komunii św.
Dzieci i Młodzież zapraszamy do spowiedzi świętej w czwartek, 23 czerwca od godz. 16.30.
Na mszę św. z racji zakończenia roku zapraszamy wszystkich: DZIECI, MŁODZIEŻ, NAUCZYCIELI I RODZICÓW w piątek 24 czerwca o godz. 7.15, przed zakończeniem roku szkolnego w szkołach. Serdecznie zapraszamy.


6. W dniu dzisiejszym, jak było ogłoszone, po mszach św. zbiórka dobrowolnych ofiar na rzecz budowanej „Świątyni Opatrzności Bożej” w Warszawie., która miała być przeprowadzona w Niedzielę Wdzięczności w dniu 5 czerwca.

7. W przyszłą niedzielę, 26 czerwca, gościć będziemy w naszej parafii, znanego nam już pracującego na misjach w Brazylii, ks. Piotra POCHOPIENIA, pochodzącego z parafii Stopnica. Będzie głosił słowo Boże, dzieląc się refleksjami z misyjnej posługi. Będzie można misjonarza wesprzeć swoją z serca złożona ofiarą na misje.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: śp. Marianna GUBAŁA l. 80, Jarosław BRYK l. 50 Polecamy spokój ich dusz, oraz naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek ..

CODZIENNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W CAŁODZIENNEJ ADORACJI PANA JEZUSA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE,
O GODZ. 15.00 NA NABOŻEŃSTWO DO „BOŻEGO MIŁOSIERDZIA”,
O GODZ. 20.30 ZAPRASZAMY NA RÓŻANIEC


Dodano: 17-06-2016 22:25
Designed by mb
Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek).