Ogłoszenia parafialne

:: 24 kwietnia 2016 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - V NIEDZIELA WIELKANOCNA
1. W minionym tygodniu, w całym Kościele przeżywaliśmy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Niech ta troska towarzyszy nam nie tylko w czasie tego tygodnia, ale każdego dnia. Polecamy intencje modlitw o nowe powołania Wam wszystkim.
Młodzież z Grupy Teatralnej „PEGAZ” z Samorządowego Gimnazjum nr 2 z Buska Zdroju zaprasza w dniu dzisiejszym na spektakl zatytułowany „POLONIA SEMPER FIDELIS” /Polska zawsze wierna/, o godz. 17.00 w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy.

2. Trwają intensywne przygotowania DZIECI klas trzecich szkół podstawowych do I Komunii św., która w naszej parafii będzie miała miejsce w dniu 14 maja /sobota/, w dwóch grupach o godz. 11.0 i 13.00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziny polecamy modlitwie nas wszystkich.

3. W przyszła niedzielę rozpoczyna się miesiąc maj. Miesiąc nasze szczególnego wielbienia Maryi w nabożeństwach MAJOWYCH. Przez cały miesiąc maj zapraszamy do udziału w NABOŻEŃSTWACH MAJOWYCH, odprawianych w ciągu tygodnia i w niedziele o godz. 17.30.

4. W liturgii najbliższego tygodnia będziemy przeżywać;
Poniedziałek – 25 kwietnia, święto Św. Marka Ewangelisty
Czwartek – 28 kwietnia, wspomnienie Św. Joanny Beretty-Moli
Piątek – 29 kwietnia, Św. Katarzyny Sjeneńskiej, Patronki Europy, Dr. Koscioła.
Sobota – 30 kwietnia, św. Piusa V, papieża.


W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy naszego parafianina śp. Henryka Wójcikiewicza l. 72.. Polecamy spokój jego duszy, oraz naszych bliskich zmarłych Wieczny odpoczynek ..

CODZIENNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W CAŁODZIENNEJ ADORACJI PANA JEZUSA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE,
O GODZ. 15.00 NA NABOŻEŃSTWO DO „BOŻEGO MIŁOSIERDZIA”, O GODZ. 20.30 ZAPRASZAMY NA RÓŻANIECDodano: 23-04-2016 15:30
Designed by mb
Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek).