Ogłoszenia parafialne

:: 16 października 2016 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁAW dniu dzisiejszym przypada 38 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową naszego rodaka, Ks. Kardynała Karola Wojtyły. W szczerych modlitwach dziękujmy Panu Bogu za łaski jakie wyprasza nam Św. Jan Paweł.
1. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii Członkinie „ZEŃSKIEGO INSTYTUTU ŚWIECKIEGO CHRYSTUSA KRÓLA” z ich opiekunem duchowym Ks. dr. Adamem Wilczyńskim. Serdecznie dziękujemy Ks. Adamowi za głoszenia Słowa Bożego, a Paniom za świadectwa pracy i zaangażowania w życiu kościoła. Zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci za prowadzone przez Was dzieła. Życzymy, SZCZĘŚĆ BOŻE.

2. Dzisiaj, o godz. 15.00 Msza św. i katecheza dla MŁODZIEŻY klas III gimnazjum i dla Ich Rodziców. Serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę nasza parafia przeżywać będzie „DZIEŃ SEMINARYJNY”. Dzień modlitwy, i pamięci o naszej Katolickiej Diecezjalnej Uczelni, o przygotowujących się do kapłaństwa, powołanych przez Pana Boga. Będziemy gościć w naszej wspólnocie przedstawicieli SEMINARIUM, Alumnów i Profesorów. Swoimi ofiarami składanymi na tacę w czynny sposób włączamy się do troski o tę uczelnię. Prosimy więc, o z serca składane ofiary na rzecz seminarium.

4. W liturgii najbliższego tygodnia wspominamy;
Poniedziałek 17 października, Św. Ignacego Antiocheńskiego.
Wtorek – 18 października, święto w. Łukasza Ewangelisty. Św. ŁUKASZ jest patronem Służby Zdrowia. Swoją szczerą i serdeczną modlitwą obejmujemy wszystkich, którzy troszczą się o nasze życie i zdrowie. Wszystkim pracownikom Służby Zdrowia życzymy wszelkiej pomyślności i radości z wykonywania trudnej, ale jakże pożytecznej i potrzebnej służby. Mówimy im Szczęść Boże! W tym dniu przypadają imieniny naszego księdza prefekta ŁUKASZA. Msza św. w intencji Ks. ŁUKASZA, zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 15.00, poniedziałek, jutro o godz. 17.00, zam. przez OAZĘ DOROSŁYCH, we wtorek, 18 października o godz. 17.00 i wtedy złożymy Mu serdeczne życzenia.
Czwartek – 20 października, wspomnienie św. Jana Kantego
Sobota – 22 października, wspomnienie Św. Jana Pawła II
5. Codziennie, przez cały październik odprawiane jest w naszym kościele NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE o godz. 16.00 dla DZIECI i gimnazjalistów. Po Mszy św. o 17.00 dla wszystkich.

6. Na tablicy ogłoszeń wypisane są godziny odprawiania MSZY ŚWIĘTYCH w naszej parafii w okresie WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Zachęcamy do zapoznania się z godzinami odprawiania Mszy Świętych w tych dniach; tak w kościele, jak i na cmentarzu.

We WTOREK - 1 listopada, w UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH,
Msze św.; w kościele o godz. 6.30, 8.00, 9.30, i 18.00.
na cmentarzu o godz. 10.00, 12.00 z procesją i godz. 16.00

W ŚRODĘ – 2 listopada, DZIEŃ ZADUSZNY.
Msze św.; w kościele o godz. 6.30, 8.00 i 17.00
na cmentarzu o godz. 10.00 z procesją
i 15.30 z różańcem za zmarłych.

W zakrystii od dzisiaj przyjmujemy intencje MODLITW ZADUSZKOWYCH


W minionym tygodniu nikt z naszej parafii nie odszedł do wieczności. Bogu nich będą dzięki!. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ……..

CODZIENNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W CAŁODZIENNEJ ADORACJI PANA JEZUSA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE,
O GODZ. 15.00 NA NABOŻEŃSTWO DO „BOŻEGO
MIŁOSIERDZIA”,

Dodano: 18-10-2016 10:25
Designed by mb
Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek).