Ogłoszenia parafialne

:: Kwietnia 2015 . OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA „ NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA „

26

1. Dzisiejsza Niedziela nosi tytuł „NIEDZIELI DOBREGO PASTERZA” Rozpoczyna ona w kościele Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Zwłaszcza w roku, który Papież Franciszek ogłosił „ROKIEM ŻYCIA KONSEKROWANEGO” prosimy Pana Boga o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Codziennie czasie Mszy św. będziemy się modlić w tych intencjach.
Dzisiaj, o godz. 16.00 Msza św., oraz spotkanie DZIECI klas TRZECICH przygotowujących się do I KOMUNII św., oraz dla ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

2. W sobotę 9 MAJA grupa dzieci klas III z naszej parafii przystąpi po raz pierwszy do KOMUNII ŚWIĘTEJ w dwóch grupach: o godz. 11.00 i 13.00
Serdecznie prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin, aby to szczególnie ważne w życiu dzieci przeżycie ożywiło i ubogaciło religijność i pobożność naszych rodzin a także całej naszej rodziny parafialnej.

3. W tym tygodniu przypadają: I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Z racji I Piątku zapraszamy do spowiedzi św. Spowiedź w I Piątek – 1 maja od godz. 17.00. Do spowiedzi zachęcamy także rodziny, których dzieci w dniu 9 maja przystąpią do I Komunii św. Zachęcamy i zapraszamy. Odwiedziny chorych w I Sobotę miesiąca od godz. 9.00. Pierwszo - sobotnia ADORACJA będzie trwała od godz. 18.30 do 21.00. Serdecznie do udziału w ADORACJI zapraszamy.

4. Ponieważ w tym roku Uroczystość NMP Królowej Polski wypada w niedzielę, dlatego decyzją Konferencji Episkopatu Polski została przeniesiona na sobotę 2 MAJA. Z tej racji w sobotę – 2 MAJA -zapraszamy na mszę św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 12.00 i 18.00.
Natomiast Uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny z racji rocznicy ustanowienia Konstytucji 3-go Maja, z udziałem władz samorządowych naszego miasta i powiatu odprawiona zostanie w niedzielę 3-go maja o godz. 9.30, a po niej przemarsz pod miejsca pamięci narodowej. Serdecznie do udziału w mszy św. zapraszamy.
Od dnia 1 maja – od piątku codziennie do końca miesiąca maja zapraszamy wszystkich do udziału w NABOŻEŃSTWACH MAJOWYCH o godz. 17.30. /w dni zwykłe i w niedziele/
/odczytać podziękowania AKCJI KATOLICKLIEJ za zbiórkę na rzecz
prześladowanych chrześcijan/

5. W najbliższym tygodniu scholki: dziecięca i młodzieżowa będą uczestniczyć w eliminacjach festiwalu piosenki religijnej naszej diecezji. Życzymy powodzenia i sukcesów. W modlitwie pamiętamy.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy naszych parafian; śp. .Janinę DUDEK, Lucynę MUSIAŁ i Władysława ŻÓŁTAKA Polecamy spokój Ich dusz, oraz naszych bliskich zmarłych Wieczny odpoczynek ..

CODZIENNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W CAŁODZIENNEJ ADORACJI PANA JEZUSA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE,
O GODZ. 15.00 NA NABOŻEŃSTWO DO „BOŻEGO MIŁOSIERDZIA”, O GODZ. 20.30 ZAPRASZAMY NA RÓŻANIEC

Dodano: 26-04-2015 06:12
Designed by mb
Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek).