Ogłoszenia parafialne

:: 19 LUTEGO 2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VII NIEDZIELA ZWYKŁA.


1. Dzisiaj, o godz. 15.00 msza św. i spotkanie dzieci klas trzecich szkół podstawowych, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. Zapraszamy także rodziców tych dzieci.

2. W przyszłą niedzielę, 26 lutego, o godz. 15.00 Msza św. i spotkanie Młodzieży klas DRUGICH GIMNAZJUM, z terenu naszej parafii, oraz dla ich rodziców. Tym spotkaniem młodzież ta rozpocznie przygotowanie do sakramentu BIERZMOWANIA. Obecność młodzieży i rodziców obowiązkowa.

3. Wzorem lat ubiegłych, z racji wspomnienia Św. Walentego zapraszamy małżonków, narzeczonych i wszystkich chętnych na wartościowy film do auli uzdrowiska „MARCONI” ( wejście od ulicy 1-go Maja) Projekcja filmu 26 lutego /niedziela/ godz. 16.00. tytuł filmu „ JAK BÓG DA”, komedia, która rzuca na kolana. Wejście jest darmowe, ale będzie można złożyć dowolną ofiarę na pokrycie kosztów filmu i na cele ewangelizacyjne.

4. We wtorek, 21 lutego, na mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy Wszystkich Przedsiębiorców i Pracodawców, z naszego regionu buskiego. Chcemy zaproponować program duszpasterski „TALENT”, w którym pragniemy naszych Przedsiębiorców i Pracodawców zainteresować programem życia duchowego w biznesie. Szczegóły na plakatach, na tablicy ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy. WTOREK, GODZ. 17.00

5. W piątek, po mszy św. o godz. 17.00, w salce spotkanie ministrantów, podsumowanie kolędowania ministranckiego. Ministrantów zapraszamy.

6. Przypominamy o wyjeździe do Częstochowy na czuwanie w dniu 4 marca ( w tym roku przypada to w sobotę ) Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt przejazdu - 30 zł. Zachęcamy!

7. Jak przed tygodniem było ogłoszone; po mszach św. przed kościołem możliwość wsparcia rodziny Janików, z miejscowości Uników, doświadczonych tragedią.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy naszego parafian; śp. Stanisława MISZTALA l. 88, Irenę NOWAK l.84, Zbigniewa CHROBOTA l. 67, Helenę ADAMCZYK l. 89, Zygmunta MAZANKĘ l.86. Polecamy Dobremu Bogu spokój Ich dusz, oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…..

CODZIENNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W CAŁODZIENNEJ ADORACJI PANA JEZUSA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE,
O GODZ. 15.00 NA NABOŻEŃSTWO DO
„BOŻEGO MIŁOSIERDZIA”,
O GODZ. 19.30 NA RÓŻANIEC

Dodano: 18-02-2017 18:17
Designed by mb
Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek).