Ogłoszenia parafialne

:: 24 LIPCA 2016 R. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA1. W Ojczyźnie naszej od wtorku gościmy młodzież pielgrzymującą na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Przez cały tydzień młodzież ze 189 krajów świata gości w różnych diecezjach w całej Polsce. My gościmy młodzież z Włoch, 61 osób z diecezji NAWARA. Nasi goście, przyjmowani są przez nasze rodziny z wielką serdecznością, co sami podkreślają. Bardzo serdecznie dziękujemy TYM Rodzinom, za tą piękną Polską gościnność. Serdeczne i gorące Bóg zapłać. Dziękujemy wszystkim za udział w nabożeństwach i spotkaniach z młodzieżą. Jutro – poniedziałek, po mszy św. o godz. 8.00 nasi goście, oraz nasi woluntariusze wyjeżdżają do Krakowa, aby tam w drugim etapie Światowych Dni Młodzieży uczestniczyć w nabożeństwach i spotkaniach. Polecamy naszych gości i woluntariuszy, oraz wszystkich ludzi młodych, uczestników spotkań ŚDM serdecznej modlitwie nas wszystkich.

2. W tym tygodniu w Ojczyźnie naszej gościć będziemy z racji ŚDM Ojca Św. Franciszka. Tych, którzy zapisali się na wyjazd na spotkanie z Papieżem w Częstochowie i w Krakowie prosimy o kontakt w zakrystii.

3. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, dzisiaj po mszach św. o godz. 9.30 i 12.00 błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Składane z tej racji ofiary, są przeznaczone na zakup samochodów dla misjonarzy, Serdeczne Bóg zapłać!

4. W piątek - 5 sierpnia, rozpoczyna się nasza Kielecka Pielgrzymka wyruszająca z pobliskiej Wiślicy. Przypominamy, że w zakrystii można otrzymać karty uczestnika pielgrzymki. Niech pielgrzymka Kielecka będzie dla nas wszystkich szczególnym przeżyciem.

5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
Poniedziałek, 25 lipca Św. Apostoła JAKUBA, oraz Św. Krzysztofa.
Piątek, 29 lipca – Św. Marty
Niedziela, 31 lipca - Św. Ignacego z Loyoli, zakonnika.


W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy naszych parafian śp. Mariannę WADOWIEC l. 85, Jana WRÓBLA l. 67., Ździsława ZIĄBERA l. 85, Zbigniewa ZDZIARSKIEGO, l. 70 . Polecamy Bożemu Miłosierdziu spokój ich dusz i wszystkich wiernych zmarłych. Wieczny odpoczynek ……

CODZIENNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W CAŁODZIENNEJ ADORACJI PANA JEZUSA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE,
O GODZ. 15.00 NA NABOŻEŃSTWO DO „BOŻEGO
MIŁOSIERDZIA”,
O GODZ. 20.30 ZAPRASZAMY NA RÓŻANIEC

Dodano: 23-07-2016 17:14
Designed by mb
Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek).