Ogłoszenia parafialne

:: 31 sierpnia 2014 r OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA1. Od Jutra – 1 WRZEŚNIA rozpoczynamy nowy rok szkolny. Jutro , o godz. 7.30 Msza Św. w intencji dzieci i młodzieży z racji rozpoczęcia NOWEGO ROKU SZKOLNEGO. Do udziału we MSZY św. zapraszamy wszystkich; Dzieci, Młodzież , Nauczycieli i Rodziców. Zapraszamy dzieci i młodzież do rozpoczęcia nowego roku zajęć od pojednania z Bogiem w sakramencie pokuty. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji dzieci i młodzieży o błogosławieństwo i wszelki łaski dla nich, oraz dla wszystkich nauczycieli i wychowawców.
Do spowiedzi zapraszamy
DZIECI ze szkół podstawowych, MŁODZIEŻ GIMNAZJALNĄ, oraz MŁODZIEŻ SZKÓŁ
PONAD - GIMNZJALNYCH piątek od godz. 15.30

2. Od przyszłej niedzieli, 7 września powracamy do odprawiania mszy św. DLA DZIECI o godz. 11.00, suma będzie odprawiana o godz. 12.30.
W przyszłą niedzielę – 7 września, na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci z klas ZEROWYCH i klas PIERWSZYCH z tornistrami, z zeszytami i książkami. W czasie Mszy św. pobłogosławimy te dzieci, oraz pobłogosławimy książki i zeszyty. Zapraszamy.

3. W tym tygodniu I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA MIESIĄCA – zapraszamy do spowiedzi i Komunii św. W I SOBOTĘ MIESIĄCA od godz. 18.30 do godz. 21.00 zapraszamy na comiesięczną ADORACJĘ. W tym miesiącu w czasie adoracji, będziemy się modlić o błogosławieństwo Boże dla dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym. Serdecznie zapraszamy. Od 8.30 odwiedziny chorych.

4. W czwartek, na godz. 18.30 zapraszamy wszystkich ministrantów, grupy: młodszych i starszych, oraz chłopców, którzy pragnęliby zostać ministrantami na spotkanie w salce na organistówce
Dzieci ze scholki dziecięcej zapraszamy na I powakacyjne spotkanie w czwartek o godz. 16.00.

5. W niedzielę 7 września, o godz. 16.00 Msza św. oraz spotkanie młodzieży klas trzecich gimnazjum, oraz ich rodziców. Młodzież ta przygotowywana jest do sakramentu BIERZMOWANIA. Bardzo prosimy młodzież tą, oraz rodziców o poważne potraktowanie przygotowania do sakramentu Bierzmowania od samego początku. Obecność na spotkaniach młodzieży klas trzecich, oraz rodziców obowiązkowa.
Natomiast w niedziele 14 września o godz. 16.00 Msza św. i spotkanie DZIECI z klas III Szkół Podstawowych z naszej parafii, które w tym roku szkolnym będą się przygotowywać do I Komunii św., oraz dla Ich rodziców. Bardzo serdecznie zapraszamy.6. Siostra ANGELA przypomina o organizowanej pielgrzymce do Warszawy –„Świątynia Opatrzności Bożej” w dniu 13 września – sobota. Zapisy w zakrystii.

7. Buski Klub Gazety Polskiej zaprasza w sobotę 6 września o godz. 18.30 na spotkanie z dziennikarką Anetą GARGAS w sanatorium „SANATO”. Organizatorzy zapraszają.

8. Towarzystwo Opieki nad Zabytkami, oddział w Busku Zdroju w przyszłą niedzielę 7 września zaprasza na popołudnie Poetycko – Muzyczne „MATCE BOSKIEJ SIEWNEJ ZAKWITAJĄ WRZOSY”,
Utwory poetyckie, autorstwo i wykonanie Grażyna BUSKE, opracowanie muzyczna Paweł KOREPTA. Kościółek Św. Leonarda godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.
Od godz. 15.00 w przyszłą niedzielę, możliwość zwiedzania Kościółka Św. Leonarda.

9. W dniach od 4 do 20 września, w Busku Zdroju, na placu Buskiego Samorządowego Centrum Kultury będzie można oglądać piękną i ciekawą wystawę „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II I MŁODZIEŻ CAŁEGO ŚWIATA” Inauguracja wystawy w czwartek 4 września o godz. 14.30. Wszyscy do obejrzenia wystawy jesteśmy zachęceni i zaproszeni.
W minionym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy naszych parafian; śp. Annę BANAŚ, śp. Helenę KOGUT, Antoniego SIEMIŃSKIEGO. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ….

ZAPRASZAMY CODZIENNIE NA ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PRZEZ CAŁY DZIEŃ,
ORAZ NA RÓŻANIEC O GODZ. 20.30


Dodano: 30-08-2014 22:27
Designed by mb
Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek).